Nábytek ALFA

Stará 20 (vedle tech. služeb), 794 01 Krnov, tel./fax: 554 611 740, mobil: +420 603 527 226


Nábytek ALFA

podrobné hledání

Úvod -> Profil firmy

       Český výrobce sedacích souprav v látkách s nešpinivou úpravou       

  Sedací soupravy     Pohovky rozkládací    Sedačky z pravé kůže
   
   Křesla rozkládací     Postele,letiště   Výprodej
             
  Zdravotní matrace  

     Bytové doplňky

  Zakázková výroba

   LIKVIDACE MODELŮ 2017

 VY POŽADUJETE A MY VYROBÍME:

 • Sedací soupravu pro trvalé každodenní spaní

 • Studenou pěnu, línou paměťovou pěnu

 • Látky s nešpinivou úpravou

 • Látky, co vydrží i kočičí drápky

 • Kostru z masivního dřeva

 • 3-5 letou záruku bez příplatku 

ZVEME VÁS DO NAŠÍ VZORKOVÉ PRODEJNY V  KRNOVĚ A OPAVĚ.
POKUD CHCETE NAHLÉDNOUT DO VÝROBY, RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME OSOBNĚ.

 

NÁŠ SORTIMENT : sedací soupravy český výrobce-záruka kvality

Jsme vyhlášený český výrobce sedacího nábytku na míru s dlouhodobou životností. Již 24 let vyrábíme sedací soupravy "na křídlech komfortu."

Český trh je přesycen sedacími soupravami z dovozu, které jsou ke spaní nevhodné.  Naše výrobky jsou díky "nešizené" ruční výrobě s přesně danými postupy a špičkovým materiálům určeny na dobu minimálně 15-20 let používání v plné zátěži, včetně trvalého spaní. Naše sedací soupravy jsou tudíž mnohdy děděny mezi generacemi. A nejen to! Oproti strojové výrobě je každý náš vyrobený kus originál. Tradiční sedačky od českého výrobce.

Vyrábíme kvalitní rozkládací rohové sedačky na spaní, pohodlné rozkládací pohovky, gauče, matrace a křesla v moderním i klasickém designu.V naší nabídce naleznete jak vysoké sedací soupravy, které slouží k pohodlnému opření hlavy, tak i nízké designové sedačky. Vybere si opravdu každý!
Jedinečností našich sedacích souprav je možnost každodenního spaní. K výrobě sedacích souprav používáme pouze materiály prvotřídní kvality. STUDENOU PĚNU - materiál plně respektující aktuální trendy zdravého sezení a spaní. LÍNOU PĚNU - unikátní typ paměťové pěny která mění svoji tuhost v závislosti na teplotě - komfortně stabilizuje tělo v optimální poloze. ROUNO EXCELLENT je špičkové rouno, které nabízí nejvyšší užitkovou hodnotu po celou dobu životnosti, vysokou prodyšnost, pružnost, odolnost vůči stlačení i deformaci a také dlouhotrvající tvarovou stálost.

Na výběr máme více jak 300 druhů potahových látek, včetně látek s tzv. nešpinivou úpravou. Našim zákazníkům nabízíme potahové látky prvotřídní kvality již v nejnižší cenové skupině. U jakékoliv naší sedací soupravy, pohovky nebo postele upravíme tvrdost výplně s ohledem na vaší hmotnost a pohodlí sezení. Kvalitní sedací nábytek na míru uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Nejlevnější nábytek u nás nehledejte, přinášíme Vám kvalitu, originální sortiment, inspiraci a kompletní servis s dodávkou do bytu včetně montáže.


NAŠE CÍLE :

 • Nabídnout vysoce kvalitní sedací soupravy a pohovky za přijatelné ceny ( ceny výrobce ).
 • Vycházet vstříc zákazníkům - nabízíme rozměrové i designové úpravy sedacího nábytku na zakázku.
 • Nabídka sedacích souprav na trvalé každodenní spaní - jako jedni z mála na českém trhu vyrábíme sedačky s kvalitním rozkladem, určené na každodenní spaní.
 • samozřejmostí jsou individuální úpravy přesně na míru
 • Záruční i pozáruční servis.
   

ZÁRUKA KVALITY : český výrobce s dlouholetou tradicí

U naší firmy si nemusíte připlácet za prodlouženou záruku,
u nás ZDARMA dostanete 2-3 roky záruky u vybraných typů sedacích souprav NAVÍC.

 • záruční doba ( na konstrukci 4-5letá prodloužená u vybraných typů sedacích souprav )
 • pečlivý výběr dodavatelů i použitých materiálů
 • poctivý český výrobek s dlouhodobou životností
 • neustálý vývoj každý rok jedna nová souprava
 • mnoho spokojených uživatelů našich souprav


NAŠE KOŘENY :

Historie firmy začíná rokem 1993 a pokračuje v dlouholeté tradici výrobního družstva DŘEVOSLOH KRNOV, který ukončil čalounický program. Převzali jsme ty nejlepší odborníky s dlouholetou praxí v šití, čalounění a vývojových operacích. Vysoký standart kvality a dodržování pracovních postupů je základem kvalitních sedacích souprav.
Sedací soupravy z naší nabídky jsou známé svou kvalitou, vysokým komfortem a designem.  

SEDACÍ SOUPRAVY: Kvalitní český výrobce

multifunkční sedací soupravy na každodenní spaní, sedačky s polohovatelnými podhlavníky, sedačka rohová, rohové rozkládací sedačky pro každodenní spaní, sedací soupravy s lenoškou, sedací soupravy do U, sedací soupravy 3+1+1, rozkládací gauče, pohovky rozkládací na každodenní i příležitostní spaní, sedačky klasické, sedací soupravy malých rozměrů, luxusní kožené sedačky, rozkládací gauč, sedací souprava rozkládací, sedačka rozkládací, sedačka na spaní, gauč na spaní.

POHOVKY, VÁLENDY, MATRACE:

pohovky rozkládací,válenda, letiště, polohovací válendy lamelové, kvalitní pružinové letiště, studená + líná pěna určené pro pohodlný odpočinek a každodenní i trvalé spaní.

KŘESLA :

klasická pohodlná křesla, ušáky, rozkládací křesla na trvalé spaní, komfortní rozkládací i nerozkládací dvoukřesla, odlehčená pohupovací dřevěná křesílka, klubovky.
 

Doplňky k sedacím soupravám:

široký výběr podnožek, taburetů, podhlavníků a polštářků, plastové poličky na područku, ratanové poličky, šuplík v područce, otočná odkládací polička 

Vážení zákazníci,
naše přání i cíl je prostředníctvím našich výrobků přispět
k Vaší domácí pohodě.

Hana Navrátilová
za kolektiv Nábytku Alfa
 

Nabízíme spolupráci všem obchodním partnerům po celé ČR, kteří mají zájem prodávat kvalitní sedací soupravy od českého výrobce. 

STAV KOŠÍKU
CELKOVÁ CENA0,00 Kč
Objednat

NAŠE MOTTO :

Pokud jste byli spokojeni, řekněte to ostatním.

Pokud jste byli nespokojeni, řekněte to nám.

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu