Nábytek ALFA

Stará 20 (vedle tech. služeb), 794 01 Krnov, tel./fax: 554 611 740, mobil: +420 603 527 226


Nábytek ALFA

podrobné hledání

                 SEDACÍ SOUPRAVY NA MÍRU:

každodenní spaní  vysoká opěra dvojí pružení moderní,polohovací
 vysoký sed malé rozměrem pro bolavá záda

 

Sedací soupravy mohou splňovat náročnější požadavky, než si možná myslíte. Neslouží jen k pohodlnému sezení nebo reprezentaci vaší domácnosti či firmy. Sedací soupravy na míru hýčkají vaše tělo, skvěle vypadají a navíc mohou posloužit jako pohovka i velká postel. Rozkládací sedačky šetří prostor a jednoduše se ovládají – vyzkoušejte. Nebo byste raději luxus dvojího odpružení? Bolí Vás záda a potřebujete kvalitní postel se zdravotní matrací? Anebo chcete vybavit dětem vkusně pokojíček novou postelí, gaučem, sedačkou? Jsme tu pro Vás!

Sedací souprava na míru znamená přesně

Tak k tomuto výrazu přistupujeme my se jménem Nábytek Alfa. Vámi zvolená sedačka vždy přesně vyplní místo, pro které jste ji vybírali. Nemusíte mít obavy o to, zda nebude o kousek menší, nebo naopak větší. Staráme se o vaše pohodlí tak, jako by šlo o naše vlastní. 

Nejnovější sedací soupravy pouze v Nábytku Alfa

Naše společnost neustále vytváří nové modely sedacích souprav dle nejnovějších módních trendů. Modely neustále vylepšujeme, aby odpovídaly nejnovějším módním trendům a především, abychom v kvalitě, designu a využití sedaček byly bezkonkurenční. Spokojený zákazník je pro nás prvořadým úkolem.

Jaké sedací soupravy Vám nabízíme ?

vyrábíme a prodáváme sedací soupravy na míru,sedačky rohové, sedací soupravy kožené, pohovky rozkládací, gauče, matrace zdravotní, křesla klasická, křesla rozkládací, postele. Unikátností v naší nabídce je sedací souprava k trvalému každodennímu spaní. Toto vše pro vás vyrobíme v potahových látkách s nešpinivou úpravou.

Komfortně Vám vybavíme pohodlným nábytkem obývací pokoj, ložnici i dětský pokoj.

 

STAV KOŠÍKU
CELKOVÁ CENA0,00 Kč
Objednat

NAŠE MOTTO :

Pokud jste byli spokojeni, řekněte to ostatním.

Pokud jste byli nespokojeni, řekněte to nám.

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu