Nábytek ALFA

Stará 20 (vedle tech. služeb), 794 01 Krnov, tel./fax: 554 611 740, mobil: +420 603 527 226


Nábytek ALFA

podrobné hledání

Sedací souprava IZABEL s lenoškou-dvojí pružení

 Sedací souprava IZABEL s lenoškou-dvojí pružení
 Sedací souprava IZABEL s lenoškou-dvojí pružení Sedací souprava IZABEL s lenoškou-dvojí pružení Sedací souprava IZABEL s lenoškou-dvojí pružení Sedací souprava IZABEL s lenoškou-dvojí pruženíRohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL-dvojí pruženíRohová sedací souprava IZABEL-dvojí pruženíRohová sedací souprava IZABEL-dvojí pruženíRohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!Rohová sedací souprava IZABEL- Novinka!
Dodací lhůta (Dny):
Na objednávku
Naše cena :
35 700 Kč

Pro zákazníky hledající styl, eleganci a komfort jsme vyrobili sedací soupravu Izabel s lenoškou, která uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Nadčasový módní design, špičkové zpracování a materiály prvotřídní kvality řadí tuto sedací soupravu mezi luxusní sedací soupravy. Vnitřní výplní sedáků je vysoce kvalitiní ortopedický materiál studená pěna, který se vyznačuje jak tvarovou stálostí, tak i již zmiňovanými ortopedickými vlastnostmi. Náplň opěrky je složena z dutých konjugovaných a silanizovaných vláken značkového polyesteru. Tato lehká vzdušná vlákna mají dobré izolační a pohmatové vlastnosti. Vytvářejí prostředí nevhodné pro výskyt prachových roztočů. Tímto je sedačka vhodná i pro alergiky. Robustní konstrukce z tvrdého masivního bukového dřeva zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu. Područka je doplněna polohovatelným polštářkem k dotvoření pohodlí při odpočinku. Tuto sedací soupravu je rovněž možno doplnit odnimatelným polštářkem využitelným jako podhlavník ke zvýšení opěrné části pro vysoké zákazníky, popř. jako polštářek k položení na područku a dotvoření pohodlí při odpočinku. V lenoškové části naleznete úložný prostor, sedací souprava je rozkládací s možností každodenního spaní.

Ukázka kostry sedací soupravy Izabel
ZÁKLADNÍ ROZMĚRY:

šířka x hloubka x výška (rozklad)

ROHOVKA: 280 x 170x 108 cm (ložná plocha - 227 x 125cm ), výška sedu 47cm

Rozměry můžeme přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka.

DOPLŇKY:

Podhlavník, podnožka, polštářky, taburet, odnímatelný polštářek využitelný jako podhlavník, popř.polštářek k položení na područku

UPOZORNĚNÍ:

Soupravu není možné dodat do prostoru s dveřmi užšími než 80 cm.

Sedací souprava je určená ke každodennímu sezení a spaní.

Záda sedací soupravy jsou čalouněny v černém plátně, za příplatek je možno vyrobit v potahové látce.

CENA:
 kompletní ceník je k dispozici  v kategorii CENÍK
Kód EAN Název Naše cena Vyberte
I. zátěžová skupina potahové látky 35 700 Kč
II. zátěžová skupina potahové látky 36 500 Kč
III. zátěžová skupina potahové látky 37 300 Kč
IV. zátěžová skupina potahové látky 38 000 Kč
IV. zátěžová skupina potahové látky 38 800 Kč
VI. zátěžová skupina potahové látky 39 600 Kč
STAV KOŠÍKU
CELKOVÁ CENA0,00 Kč
Objednat

NAŠE MOTTO :

Pokud jste byli spokojeni, řekněte to ostatním.

Pokud jste byli nespokojeni, řekněte to nám.

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu