Nábytek ALFA

Stará 20 (vedle tech. služeb), 794 01 Krnov, tel./fax: 554 611 740, mobil: +420 603 527 226


Nábytek ALFA

podrobné hledání

Úvod -> "RADY nad ZLATO!"

Rady k nezaplacení:

Pozor co kupujete:  70% sedaček je dováženo z Číny, Polska, Ukrajiny a Rumunska. Spousta zákazníků kupuje sedací soupravu neuváženě, pouze na základě toho, že se jim sedací souprava "líbí", aniž by se před koupí informovali o původu a materiálovém složení sedačky. Všechny tyto faktory totiž podstatně ovlivňují pohodlí a životnost výrobku. Dnešní trh je přesycen sedačkami "za pár korun", ovšem ne každý se zamyslí nad tím proč je cena tak nízká? Už naše babičky zastávaly pořekadlo "levně placené, dvakrát placené". 
 Dále pak naleznete v nabídce sedací soupravy vyrobené v eko-kůži /kožence/, což je mnohdy zákazníky zaměňováno za pravou kůži. Rozdíl mězi těmito materiály je především v životnosti materiálu. Životnost e-ko kůže je cca 2-3 roky.
Při koupi máte právo na 100% informovanost ohledně použitých materiálů při výrobě sedací soupravy. Pokud prodejce nezná původ ani materiálové složení výrobku, je taková koupě na pováženou.
Rádi bychom Vám těmito dobře míněnými radami pomohli při výběru Vaší sedací soupravy, tak aby splnila Vaše očekávání. Do naší prodejny zavítá spousta nespokojených a nešťastných  zákazníků, kteří si zakoupili sedací soupravu neznámeho původu a požadují opravu. A zde opět přichází pořekadlo "levně placené, dvakrát placené" Kupujte tedy tyto výrobky s důkladným rozmyslem!

Proč přijít zrovna k nám:

Již 24 letá tradice kvality: vyrábíme kvalitní sedací soupravy pro každodenní spaní i na míru dle přání zákazníka. Díky pečlivé "ruční" práci zaručujeme preciznost, kvalitní provedení a dlouhodobou životnost našich výrobků. Český výrobce s dlouholetou tradicí-záruka kvality. Naše výrobky vydrží 15-20 let užívání v trvalém provozu, při dodržení zásad údržby potahových látek.

Vše na míru: Jsme schopni vyhovět i individuálním přáním našich zákazníků např. přizpůsobit sedací soupravu úměrně hmotnosti a výšce zákazníka. Pokud vážíte více než 100 kg je vhodná úprava ve formě výztuhy sedáků, konstrukce včetně matrace. Ani úprava výšky sedu pro nás není problém.              

Prvotřídní materiál: K výrobě používáme pouze materiály prvotřídní kvality, kterou můžeme doložit certifikáty. Především pak studenou pěnu HR 50 a paměťovou pěnu. Rámy jsou čepované, vyrobeny z kvalitního bukového masivu.

ZDARMA 5let záruka: Za kvalitou našich výrobků stojí spousta spokojených zákazníků. Nabízíme prodlouženou záruku v trvání 5let bez příplatku na konstrukci u vybraných typů sedacích souprav, což napovídá o kvalitě nabízeného zboží.

Máte doma zvířátko? Naše látky vydrží i kočičí drápky. Nabízíme více jak 300 druhů velmi kvalitních potahových látek, včetně látek s nešpinivou úpravou.

Nakupujete přímo u výrobce: U nás nakupujete u přímého výrobce, tudíž za ceny výrobní  v naší vzorkové prodejně si můžete naše výrobky nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet.

Náhled do výroby: Rádi vám umožníme nahlédnout do výroby.


Zde ukázka eko-kůže na sedací soupravě po 2 letech užívání:

Zaměřujeme se především na zakázkovou výrobu:

  • 30 druhů sedacích souprav i na denní spaní i na míru  (žádná míra pro nás není problém)
  • 12 druhů pohovek rozkládacích, zdravotní matrace (ložná plocha 200x175cm)
  • Válendy lamelová 2x polohovací,sendvičová, latexová, taštičková,minibonel
  • Letiště,postel dle vlastních požadavků, studená i paměťová pěna
  • Kvalitní luxusní  matrace pro bolavá záda "studená + lína,paměťová pěna "(viscoelastik)
  • Čalounění židlí, křesel, klubovky, pohovky, sedačky, gauče
  • Prodej potahových látek (300druhů) i s nešpinivou úpravou

 

STAV KOŠÍKU
CELKOVÁ CENA0,00 Kč
Objednat

NAŠE MOTTO :

Pokud jste byli spokojeni, řekněte to ostatním.

Pokud jste byli nespokojeni, řekněte to nám.

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu