Nábytek ALFA

Stará 20 (vedle tech. služeb), 794 01 Krnov, tel./fax: 554 611 740, mobil: +420 603 527 226


Nábytek ALFA

podrobné hledání

Úvod -> Proč přijít k výrobci ?

    11. důvodů proč přijít právě k nám oproti obřím supermarketům: 

 1. Již 23 let vyrábíme kvalitní sedací soupravy pro každodenní spaní i na míru dle přání zákazníka. Díky pečlivé "ruční" práci zaručujeme preciznost, kvalitní provedení a dlouhodobou životnost našich výrobků. Český výrobce s dlouholetou tradicí-záruka kvality. Naše výrobky vydrží 15-20 let užívání v trvalém provozu, při dodržení zásad údržby potahových látek.
 2. Jsme schopni vyhovět i individuálním přáním našich zákazníků např. přizpůsobit sedací soupravu úměrně hmotnosti a výšce zákazníka. Pokud vážíte více než 100 kg je vhodná úprava ve formě výztuhy sedáků, konstrukce včetně matrace. Ani úprava výšky sedu pro nás není problém.
 3. Velká spousta sedacích souprav v České republice pochází z dovozu, zjištění původu a kvality  je téměř  nemožné. Když kupujete auto, taky Vás zajímá, jaký má motor, při výběru sedačky je to stejné, ptejte se jaká pěna je ve vaší vybrané sedací soupravě.
 4. K výrobě používáme pouze materiály prvotřídní kvality, kterou můžeme doložit certifikáty. Především pak studenou pěnu HR 50 a paměťovou pěnu. Rámy jsou čepované, vyrobeny z kvalitního bukového masivu.
 5. Za kvalitou našich výrobků stojí spousta spokojených zákazníků. Nabízíme prodlouženou záruku v trvání 5let bez příplatku na konstrukci u vybraných typů sedacích souprav, což napovídá o kvalitě nabízeného zboží.
 6. Máte doma zvířátko? Naše látky vydrží i kočičí drápky. Nabízíme více jak 300 druhů velmi kvalitních potahových látek, včetně látek s nešpinivou úpravou.
 7. Jaké parametry musí prodejce splnit, abychom jej mohli považovat za kvalitního?
  Obchodník je kvalitní, pokud pravdivě uvede veškeré informace o sedací soupravě, uvede výrobce sedací soupravy a jaký materiál je použítý na konkrétní sedací soupravu. Studená pěna by neměla mít nižší hustotu jako HR40.
 8. Co bychom tedy měli chtít za konkrétní informace po prodejci nábytku?
  Základem je chtít po prodavači informaci o tom, kdo je výrobcem. Tento údaj nejen že je povinný, ale mnohé napoví o tom, jak snadné či obtížné bude případné řešení reklamace.
  Absence této informace je prvním červeným světýlkem. U čalouněného nábytku je důležitá informace o složení textilie potahového materiálu a důležitá je kvalita potahové látky tzv. martindale. (při kolikati otáčkách se látka prodře?) na sedací soupravu je potřeba látku od 60 tisíc otáček. (martindale)
 9. Je velice důležité se ptát prodejce sedacích souprav, jaký materiál obsahuje Vaše vybraná sedačka. Jen odborník Vám přesně popíše, jaký materiál skrývá vybraná sedací souprava.
 10. U nás nakupujete u přímého výrobce, tudíž za ceny výrobní  v naší vzorkové prodejně si můžete naše výrobky nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet.
 11. Rádi vám umožníme náhlédnout do výroby.

 Výrobní program:

Zaměřujeme se především na zakázkovou výrobu
 • 30 druhů sedacích souprav i na denní spaní i na míru  (žádná míra není problém)
 • 12 druhů pohovek rozkládacích, zdravotní matrace (ložná plocha 200x175cm)
 • Válendy lamelová 2x polohovací,sendvičová,latexová, taštičková,minibonel
 • Letiště,postel dle vlastních požadavků, studená i paměťová pěna
 • Kvalitní luxusní  matrace pro bolavá záda "studená + lína,paměťová pěna "(viscoelastik)
 • Čalounění židlí,křesel,klubovky,pohovky,sedačky,gauče
 • Prodej potahových látek (300druhů) i s nešpinivou úpravou

 

STAV KOŠÍKU
CELKOVÁ CENA0,00 Kč
Objednat

NAŠE MOTTO :

Pokud jste byli spokojeni, řekněte to ostatním.

Pokud jste byli nespokojeni, řekněte to nám.

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu