O nás

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ŠPIČKOVÉ KVALITY:

 SEDACÍ SOUPRAVU PRO TRVALÉ KAŽDODENNÍ SPANÍ

 STUDENOU PĚNU, LÍNOU, PAMĚŤOVOU PĚNU-VISCOELASTIC

 LÁTKY S NEŠPINIVOU ÚPRAVOU, 100 TISÍC OTÁČEK (MARTINDALE)

 LÁTKY, CO VYDRŽÍ I KOČIČÍ DRÁPKY

 3-5 LETOU ZÁRUKU BEZ PŘÍPLATKU 

 PÁR SLOV O NÁS

Jsme vyhlášený český výrobce sedacího nábytku na míru s dlouhodobou životností. Již 30 let vyrábíme sedací soupravy "na křídlech komfortu." Jsme pokračovatelé Dřevoslohu, který měl životnost sedacích souprav více než 30 let.

Český trh je přesycen sedacími soupravami z dovozu, které jsou ke spaní nevhodné.  Naše výrobky jsou díky "nešizené" ruční výrobě s přesně danými postupy a špičkovým materiálům určeny na dobu minimálně 10-15 let používání v plné zátěži, včetně trvalého spaní. Naše sedací soupravy jsou tudíž mnohdy děděny mezi generacemi. A nejen to! Oproti strojové výrobě je každý náš vyrobený kus originál. Tradiční sedačky od českého výrobce.

Vyrábíme kvalitní rozkládací rohové sedačky na spaní, pohodlné rozkládací pohovky, gauče, matrace a křesla v moderním i klasickém designu.V naší nabídce naleznete jak vysoké sedací soupravy, které slouží k pohodlnému opření hlavy, tak i nízké designové sedačky. Vybere si opravdu každý!
Jedinečností našich sedacích souprav je možnost každodenního spaní. K výrobě sedacích souprav používáme pouze materiály prvotřídní kvality. STUDENOU PĚNU - materiál plně respektující aktuální trendy zdravého sezení a spaní. LÍNOU PĚNU - unikátní typ paměťové pěny která mění svoji tuhost v závislosti na teplotě - komfortně stabilizuje tělo v optimální poloze. ROUNO EXCELLENT je špičkové rouno, které nabízí nejvyšší užitkovou hodnotu po celou dobu životnosti, vysokou prodyšnost, pružnost, odolnost vůči stlačení i deformaci a také dlouhotrvající tvarovou stálost.

Na výběr máme více jak 300 druhů potahových látek, včetně látek s tzv. nešpinivou úpravouNašim zákazníkům nabízíme potahové látky prvotřídní kvality již v nejnižší cenové skupině. U jakékoliv naší sedací soupravy, pohovky nebo postele upravíme tvrdost výplně s ohledem na vaší hmotnost a pohodlí sezení. Kvalitní sedací nábytek na míru uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Nejlevnější nábytek u nás nehledejte, přinášíme Vám kvalitu, originální sortiment, inspiraci a kompletní servis s dodávkou do bytu včetně montáže.
S výběrem TÉ PRAVÉ sedací soupravy Vám rádi a ochotně poradíme v příjemném prostředí naší vzorkové prodejny, kde se budete cítit příjemně jako "doma" 

U naší firmy si nemusíte připlácet za prodlouženou záruku,
u nás 
ZDARMA dostanete 3-5let záruky u vybraných typů sedacích souprav NAVÍC.

NAŠE KOŘENY:

Historie firmy začíná rokem 1994 a pokračuje v dlouholeté tradici výrobního družstva DŘEVOSLOH KRNOV, který ukončil čalounický program. Převzali jsme ty nejlepší odborníky s dlouholetou praxí v šití, čalounění a vývojových operacích. Vysoký standart kvality a dodržování pracovních postupů je základem kvalitních sedacích souprav.
Sedací soupravy z naší nabídky jsou známé svou kvalitou, vysokým komfortem a designem.  

banner_1

SEDACÍ SOUPRAVY ČESKÉ VÝROBY

Multifunkční sedací soupravy na každodenní spanísedačky s polohovatelnými podhlavníky, sedačka rohová, rohové rozkládací sedačky na každodenní spaní, rohové sedací soupravy,  sedací soupravy do Usedací soupravy 3+1+1, rozkládací gauče, pohovky rozkládací na každodenní i příležitostní spaní, sedačky klasické, sedací soupravy malých rozměrů, luxusní kožené sedačky, rozkládací gauč, sedací souprava rozkládací, sedačka rozkládací, sedačka na spaní, gauč na spaní, kožené sedací soupravy.

POHOVKY, VÁLENDY, MATRACE

Pohovky rozkládací, válenda, letiště, polohovací válendy lamelové, kvalitní pružinové letiště, studená + líná pěna určené pro pohodlný odpočinek a každodenní i trvalé spaní, gauč na spaní.

banner_5
kresla

KŘESLA

Klasická pohodlná křesla, polohovací, pohupovací, otáčecí, křesla s výsuvem na nohy manuálním nebo elektrickým, ušáky, rozkládací křesla na trvalé spaní, komfortní rozkládací i nerozkládací dvojkřesla, odlehčená pohupovací dřevěná křesílka, klubovky.

Doplňky k sedacím soupravám:

Široký výběr podnožek, taburetů, podhlavníků a polštářků, plastové poličky na područku, ratanové poličky, šuplík v područce, otočná odkládací polička 

Vážení zákazníci,
naše přání i cíl je prostřednictvím našich výrobků přispět k Vaší domácí pohodě.

Hana Navrátilová
za kolektiv Nábytku Alfa