O nás

VY POŽADUJETE A MY VYROBÍME:

  • SEDACÍ SOUPRAVU PRO TRVALÉ KAŽDODENNÍ SPANÍ

  • STUDENOU PĚNU, LÍNOU, PAMĚŤOVOU PĚNU-VISCOELASTIC

  • LÁTKY S NEŠPINIVOU ÚPRAVOU, 100 TISÍC OTÁČEK (MARTINDALE)

  • LÁTKY, CO VYDRŽÍ I KOČIČÍ DRÁPKY

  • 3-5 LETOU ZÁRUKU BEZ PŘÍPLATKU 

ZVEME VÁS DO NAŠÍ VZORKOVÉ PRODEJNY V  KRNOVĚ 
 

sedací soupravy český výrobce- záruka kvality

Jsme vyhlášený český výrobce sedacího nábytku na míru s dlouhodobou životností. Již 25 let vyrábíme sedací soupravy "na křídlech komfortu." Jsme pokračovatelé Dřevoslohu, který měl životnost sedacích souprav 30 let.

Český trh je přesycen sedacími soupravami z dovozu, které jsou ke spaní nevhodné.  Naše výrobky jsou díky "nešizené" ruční výrobě s přesně danými postupy a špičkovým materiálům určeny na dobu minimálně 10-15 let používání v plné zátěži, včetně trvalého spaní. Naše sedací soupravy jsou tudíž mnohdy děděny mezi generacemi. A nejen to! Oproti strojové výrobě je každý náš vyrobený kus originál. Tradiční sedačky od českého výrobce.

Vyrábíme kvalitní rozkládací rohové sedačky na spaní, pohodlné rozkládací pohovky, gauče, matrace a křesla v moderním i klasickém designu.V naší nabídce naleznete jak vysoké sedací soupravy, které slouží k pohodlnému opření hlavy, tak i nízké designové sedačky. Vybere si opravdu každý!
Jedinečností našich sedacích souprav je možnost každodenního spaní. K výrobě sedacích souprav používáme pouze materiály prvotřídní kvality. STUDENOU PĚNU - materiál plně respektující aktuální trendy zdravého sezení a spaní. LÍNOU PĚNU - unikátní typ paměťové pěny která mění svoji tuhost v závislosti na teplotě - komfortně stabilizuje tělo v optimální poloze. ROUNO EXCELLENT je špičkové rouno, které nabízí nejvyšší užitkovou hodnotu po celou dobu životnosti, vysokou prodyšnost, pružnost, odolnost vůči stlačení i deformaci a také dlouhotrvající tvarovou stálost.

Na výběr máme více jak 300 druhů potahových látek, včetně látek s tzv. nešpinivou úpravouNašim zákazníkům nabízíme potahové látky prvotřídní kvality již v nejnižší cenové skupině. U jakékoliv naší sedací soupravy, pohovky nebo postele upravíme tvrdost výplně s ohledem na vaší hmotnost a pohodlí sezení. Kvalitní sedací nábytek na míru uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Nejlevnější nábytek u nás nehledejte, přinášíme Vám kvalitu, originální sortiment, inspiraci a kompletní servis s dodávkou do bytu včetně montáže.
S výběrem TÉ PRAVÉ sedací soupravy Vám rádi a ochotně poradíme v příjemném prostředí naší vzorkové prodejny, kde se budete cítit příjemně jako "doma" 

U naší firmy si nemusíte připlácet za prodlouženou záruku,
u nás 
ZDARMA dostanete 3-5let záruky u vybraných typů sedacích souprav NAVÍC.

NAŠE KOŘENY:

Historie firmy začíná rokem 1994 a pokračuje v dlouholeté tradici výrobního družstva DŘEVOSLOH KRNOV, který ukončil čalounický program. Převzali jsme ty nejlepší odborníky s dlouholetou praxí v šití, čalounění a vývojových operacích. Vysoký standart kvality a dodržování pracovních postupů je základem kvalitních sedacích souprav.
Sedací soupravy z naší nabídky jsou známé svou kvalitou, vysokým komfortem a designem.  

SEDACÍ SOUPRAVY ČESKÉ VÝROBY:

multifunkční sedací soupravy na každodenní spanísedačky s polohovatelnými podhlavníky, sedačka rohová, rohové rozkládací sedačky na každodenní spaní, rohové sedací soupravy,  sedací soupravy do Usedací soupravy 3+1+1, rozkládací gauče, pohovky rozkládací na každodenní i příležitostní spaní, sedačky klasické, sedací soupravy malých rozměrů, luxusní kožené sedačky, rozkládací gauč, sedací souprava rozkládací, sedačka rozkládací, sedačka na spaní, gauč na spaní, kožené sedací soupravy.

POHOVKY, VÁLENDY, MATRACE:

pohovky rozkládací, válenda, letiště, polohovací válendy lamelové, kvalitní pružinové letiště, studená + líná pěna určené pro pohodlný odpočinek a každodenní i trvalé spaní, gauč na spaní.

KŘESLA :

klasická pohodlná křesla, polohovací, pohupovací, otáčecí, křesla s výsuvem na nohy manuálním nebo elektrickým, ušáky, rozkládací křesla na trvalé spaní, komfortní rozkládací i nerozkládací dvoukřesla, odlehčená pohupovací dřevěná křesílka, klubovky.
 

Doplňky k sedacím soupravám:

široký výběr podnožek, taburetů, podhlavníků a polštářků, plastové poličky na područku, ratanové poličky, šuplík v područce, otočná odkládací polička 

 

Vážení zákazníci,
naše přání i cíl je prostřednictvím našich výrobků přispět k Vaší domácí pohodě.

Hana Navrátilová
za kolektiv Nábytku Alfa