Novinky

35221956_2124165074264336_3212367956650491904_n

Proč přijít zrovna k nám:

Již 24 letá tradice kvality: vyrábíme kvalitní sedací soupravy pro každodenní spaní i na míru dle přání zákazníka. Díky pečlivé "ruční" práci zaručujeme preciznost, kvalitní provedení a dlouhodobou životnost našich výrobků. Český výrobce s dlouholetou tradicí-záruka kvality. Naše výrobky vydrží 10-15 let užívání v trvalém provozu, při dodržení zásad údržby potahových látek.

Vše na míru: Jsme schopni vyhovět i individuálním přáním našich zákazníků např. přizpůsobit sedací soupravu úměrně hmotnosti a výšce zákazníka. Pokud vážíte více než 100 kg je vhodná úprava ve formě výztuhy sedáků, konstrukce včetně matrace. Ani úprava výšky sedu pro nás není problém.              

Prvotřídní materiál: K výrobě používáme pouze materiály prvotřídní kvality, kterou můžeme doložit certifikáty. Především pak studenou pěnu HR 50 a paměťovou pěnu.Rámy jsou čepované, vyrobeny z kvalitního bukového masivu.

ZDARMA 5let záruka: Za kvalitou našich výrobků stojí spousta spokojených zákazníků. Nabízíme prodlouženou záruku v trvání 5let bez příplatku na konstrukci u vybraných typů sedacích souprav, což napovídá o kvalitě nabízeného zboží.

Máte doma zvířátko? Naše látky vydrží i kočičí drápky. Nabízíme více jak 300 druhů velmi kvalitních potahových látek, včetně látek s nešpinivou úpravou.

pozor NA TO, CO KUPUJETE:

Spousta zákazníků kupuje sedací soupravu neuváženě, po krátké době sezení, mají bolavá záda. Proto je důležité si sedací soupravu vyzkoušet na prodejně, kde dostanou veškěré informace, ohledně výplně i potahového materiálu.
Dnešní trh je přesycen sedačkami "za pár korun", ovšem ne každý se zamyslí nad tím, proč je cena tak nízká?
Níže naleznete sedací soupravu vyrobenou v eko-kůži /kožence/, což je mnohdy zákazníky zaměňováno za pravou kůži. Rozdíl mezi těmito materiály je především v životnosti materiálu. Životnost eco kůže je cca 2-3 roky.

Rádi bychom Vám těmito dobře míněnými radami pomohli při výběru Vaší sedací soupravy tak, aby splnila Vaše očekávání. Do naší prodejny zavítá spousta nespokojených a nešťastných  zákazníků, kteří si zakoupili sedací soupravu neznámého původu a požadují opravu. 


Zde ukázka eko-kůže na sedací soupravě po 2 letech užívání:

 

Záznamy nebyly nalezeny...