Dobrá rada nad zlato!

Dobré rady jsou placeny zlatem:

  1. Jakožto odborníci s dlouholetými zkušenostmi na pohodlí a zdravé sezení, nepropagujeme "měkké" sedací soupravy. Pokud trpíte bolestmi zad, klubů, kyčlí apod., doporučujeme spíše sedáky tvrdšího typu. Uděláte službu vašemu tělu a zároveň si prodloužíte životnost sedací soupravy.
  2. Nedoporučujeme svým zákazníkům sedací soupravy vyrobeny z ECO kůže, koženky nebo polo-kůže, do 3 max. 4 let dojde ke nevzhlednému odlupování koženky a jejímu lámání. viz foto níže.
  3. Vyplatí se vědět a znát, odkud vaše sedací souprava pochází a z jakého materiálu je vyrobena. Předejdete tím tak nepříjemnému překvapení, že pod jejím povrchem se ukrývá nekvalitní materiál.
  4. Ne vše se vyplatí kupovat podle fotky či obrázku. U sedacích souprav toto platí dvojnásob. Lidé rádi nakupují z pohodlí domova dle toho, co je na první pohled zaujalo, avšak není zaručeno, že na krásné sedačce se jim bude i dobře sedět či každý den spát. Proto je velmi důležité si tyto vlastnosti vyzkoušet na vlastní kůži, stejně tak její rozkládání.
  5. Je vaše sedačka příliš nízká nebo vysoká? Nepoznali jste to z fotky a nyní vám sedačka nevyhovuje? Všechny vlastnosti sedací soupravy je dobré a přínosné odzkoušet v praxi, navštívením prodejny.
  6. Jelikož je trh zasycen dovozovými sedacími soupravami, tak je hodně důležité si každou sedací soupravu vyzkoušet, výšku sedu, hloubku sedu a výšku opěry. Každá sedací souprava je vyrobená pro určitý typ lidí vysoký sedák, nízká opěra, vysoká opěra, spaní příležitostní, spaní každodenní, měkké sedáky, atd.
  7. Je dobré si zjistit, jak dlouho je obchod na českém trhu, dnešní trend je založit online obchod a když se množí reklamace přepsat ho na jiné ičo.
  8. Podívejte se, zda eshop má rovněž i kamennou prodejnu. Snížíte tím riziko naletění podvodným eshopům.

Proč přijít právě k nám:

Již 30 letá tradice kvality: vyrábíme kvalitní sedací soupravy pro každodenní spaní i na míru dle přání zákazníka. Díky pečlivé "ruční" práci zaručujeme preciznost, kvalitní provedení a dlouhodobou životnost našich výrobků. Český výrobce s dlouholetou tradicí-záruka kvality. Naše výrobky vydrží 10-15 let užívání v trvalém provozu, při dodržení zásad údržby potahových látek.

Vše na míru: Jsme schopni vyhovět i individuálním přáním našich zákazníků např. přizpůsobit sedací soupravu úměrně hmotnosti a výšce zákazníka. Pokud vážíte více než 100 kg je vhodná úprava ve formě výztuhy sedáků, konstrukce včetně matrace. 

Prvotřídní materiál: K výrobě používáme pouze materiály prvotřídní kvality, kterou můžeme doložit certifikáty. Především pak studenou pěnu HR 50 v kombinaci se zdravotním dvojím pružením Bonell, vyrobenou dle nejlepší německé technologie. Všechny důležité nosné a sedací části souprav, jsou vyrobeny z kvalitního bukového masivu.

ZDARMA 5let záruka: Za kvalitou našich výrobků stojí spousta spokojených zákazníků. Nabízíme prodlouženou záruku v trvání 5let bez příplatku na konstrukci u vybraných typů sedacích souprav, což napovídá o kvalitě nabízeného zboží.

Máte doma zvířátko? Naše látky vydrží i kočičí drápky. Nabízíme více jak 300 druhů velmi kvalitních potahových látek, včetně látek s nešpinivou úpravou.

RÁDI BYCHOM VÁM TĚMITO DOBŘE MÍNĚNÝMI RADAMI POMOHLI PŘI VÝBĚRU VAŠÍ SEDACÍ SOUPRAVY TAK, ABY SPLNILA VAŠE OČEKÁVÁNÍ.

 Ukázka výrobku v eko-kůži po 2 letech užívání:

Eko-kůže1

 

Záruka 3-5 let

30 LET VÁM DO BYTU, DODÁVÁME KVALITU!

U naší firmy si nemusíte připlácet za prodlouženou záruku,
u nás ZDARMA dostanete 3-5let záruky na konstrukci u vybraných typů sedacích souprav NAVÍC,
což napovídá o kvalitě nabízeného zboží.
Za kvalitou našich výrobků stojí spousta spokojených zákazníků. 

vše na míru

Vyrábíme, dle přání zákazníka:

Jsme schopni vyhovět i individuálním přáním našich zákazníků např. přizpůsobit sedací soupravu úměrně hmotnosti a výšce zákazníka. Pokud vážíte více než 100 kg je vhodná úprava ve formě výztuhy sedáků, konstrukce včetně matrace.            

Prvotřídní materiál: 

K výrobě používáme pouze materiály prvotřídní kvality, kterou můžeme doložit certifikáty. Především pak paměťovou studenou pěnu HR 50 a zdravotní pružinové jádro Bonell, vyrobeno dle nejkvalitnější německé technologie dvojího pružení. Sedákové rámy jsou vyrobeny z kvalitního bukového masivu.

Máte doma zvířátko? 

Naše látky vydrží i kočičí drápky. Nabízíme více jak 300 druhů velmi kvalitních potahových látek, včetně látek s nešpinivou úpravou.

_DSC6457 (2)