Proč k nám?

Proč přijít právě k nám:

Již 25 letá tradice kvality: vyrábíme kvalitní sedací soupravy pro každodenní spaní i na míru dle přání zákazníka. Díky pečlivé "ruční" práci zaručujeme preciznost, kvalitní provedení a dlouhodobou životnost našich výrobků. Český výrobce s dlouholetou tradicí-záruka kvality. Naše výrobky vydrží 10-15 let užívání v trvalém provozu, při dodržení zásad údržby potahových látek.

Vše na míru: Jsme schopni vyhovět i individuálním přáním našich zákazníků např. přizpůsobit sedací soupravu úměrně hmotnosti a výšce zákazníka. Pokud vážíte více než 100 kg je vhodná úprava ve formě výztuhy sedáků, konstrukce včetně matrace. Ani úprava výšky sedu pro nás není problém.              

Prvotřídní materiál: K výrobě používáme pouze materiály prvotřídní kvality, kterou můžeme doložit certifikáty. Především pak studenou pěnu HR 50 a paměťovou pěnu.Rámy jsou čepované, vyrobeny z kvalitního bukového masivu.

ZDARMA 5let záruka: Za kvalitou našich výrobků stojí spousta spokojených zákazníků. Nabízíme prodlouženou záruku v trvání 5let bez příplatku na konstrukci u vybraných typů sedacích souprav, což napovídá o kvalitě nabízeného zboží.

Máte doma zvířátko? Naše látky vydrží i kočičí drápky. Nabízíme více jak 300 druhů velmi kvalitních potahových látek, včetně látek s nešpinivou úpravou.

pozor NA TO, CO KUPUJETE:

Dnešní trh je přesycen sedačkami "za pár korun", ovšem ne každý se zamyslí nad tím, proč je cena tak nízká?
Níže naleznete sedací soupravu vyrobenou v eko-kůži /kožence/, což je mnohdy zákazníky zaměňováno za pravou kůži. Rozdíl mezi těmito materiály je především v životnosti materiálu. Životnost eco kůže je cca 2-3 roky.

Rádi bychom Vám těmito dobře míněnými radami pomohli při výběru Vaší sedací soupravy tak, aby splnila Vaše očekávání. 

 Ukázka výrobku v eko-kůži po 2 letech užívání:

Eko-kůže1

 

Záruka 3-5 let

SEDACÍ SOUPRAVY ČESKÝ VÝROBCE- ZÁRUKA KVALITY!

20 LET VÁM DO BYTU, DODÁVÁME KVALITU!

 

ZDARMA 3-5let záruky: 

U naší firmy si nemusíte připlácet za prodlouženou záruku,
u nás ZDARMA dostanete 3-5let záruky u vybraných typů sedacích souprav NAVÍC,
což napovídá o kvalitě nabízeného zboží.
Za kvalitou našich výrobků stojí spousta spokojených zákazníků. 

vše na míru

Vyrábíme, dle přání zákazníka:

Jsme schopni vyhovět i individuálním přáním našich zákazníků např. přizpůsobit sedací soupravu úměrně hmotnosti a výšce zákazníka. Pokud vážíte více než 100 kg je vhodná úprava ve formě výztuhy sedáků, konstrukce včetně matrace. Ani úprava výšky sedu pro nás není problém.              

Prvotřídní materiál: 

K výrobě používáme pouze materiály prvotřídní kvality, kterou můžeme doložit certifikáty. Především pak studenou pěnu HR 50 a paměťovou pěnu.Rámy jsou čepované, vyrobeny z kvalitního bukového masivu.

Máte doma zvířátko? 

Naše látky vydrží i kočičí drápky. Nabízíme více jak 300 druhů velmi kvalitních potahových látek, včetně látek s nešpinivou úpravou.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem