Potahové látky

Potahy pro snadné čištění: nechejte si doporučit odborníky

Potahové látky pro snadné čištěníPotahové látky pro snadné čištěníPotahové látky pro snadné čištěníPotahové látky pro snadné čištěníPotahové látky pro snadné čištěníPotahové látky pro snadné čištěníPotahové látky pro snadné čištěníPotahové látky pro snadné čištěníPotahové látky pro snadné čištěníPotahové látky pro snadné čištěníVýběr ze sortimentu látekVýběr ze sortimentu látekVýběr ze sortimentu látekKahira II. cenová skupinaVýběr ze sortimentu látekVýběr ze sortimentu látekVýběr ze sortimentu látekPotahové látky pro snadné čištěníPotahové látky pro snadné čištěníPotahové látky pro snadné čištěníVýběr ze sortimentu látekVýběr ze sortimentu látek
 
    Název Naše cena    
    I. zátěžová skupina potahové látky 320 Kč  
    II. zátěžová skupina potahové látky 390 Kč  
    III. zátěžová skupina potahové látky 450 Kč  
    IV. zátěžová skupina potahové látky 520 Kč  
    V. zátěžová skupina potahové látky 580 Kč  
    VI. zátěžová skupina potahové látky 650 Kč  

 
 
 

Úzký výběr vysoce kvalitních potahových látek. Látky ve IV., V., VI. zátěžové skupině mají nešpinivou úpravu a jsou určeny pro náročné každodenní použití v domácnosti. Barevné provedení se může od vyobrazených fotografií mírně odlišovat!

Kategorie použití vybraných látek:  
IV. - V. -VI. určena pro náročné použití v domácnosti, nešpinivá úprava.

Našim zákazníkům nabízíme výběr z 300 druhů potahových látek. Pokud si nevyberete z tohoto sice úzkého, ale kvalitního výběru, jsme schopni dle Vašich požadavků vybrat a zaslat vzorky k dalšímu výběru.

 

 
22900
2290012290022900

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem